Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

2 maja 2024 r. GOPS nieczynny

26 kwietnia, 2024
2 maja 2024 r. GOPS nieczynny
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
Informujemy, że na podstawie Zarządzenia Nr GOPS.021.17.2023 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie, w dniu 2 maja 2024 roku (czwartek) GOPS będzie nieczynny, w zamian za dzień świąteczny 6 stycznia 2024 r. przypadający w sobotę.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).