Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

21-23 lutego 2023 r. – tymczasowa organizacja ruchu

21 lutego, 2024
21-23 lutego 2023 r. – tymczasowa organizacja ruchu
logo Cżestochowa
Ze względu na zmienioną organizację ruchu drogowego, od godziny 12:00 w środę 21 lutego do końca piątku 23 lutego 2024 r., zostaną wprowadzone następujące korekty kursowania linii autobusowych na Rakowie i Błesznie:

Linia nr 39 – w obu kierunkach będzie kursować od Zajezdni MPK przez al. Niepodległości i al. Wojska Polskiego do Bugajskiej i dalej do Kręciwilka

Linie nr 53, 58, 65 i 68 – w kierunku gmin Olsztyn
i Poczesna: z al. Niepodległości przez al. 11 Listopada, Zesłańców Sybiru i Bohaterów Katynia, następnie w lewo łącznikiem do al. Wojska Polskiego i w prawo w kierunku skrzyżowania z ul. Bugajską; dalej bez zmian.
W kierunku Zajezdni MPK od skrzyżowania z ul. Bugajską pojadą prosto al. Wojska Polskiego, a następnie w lewo do al. Niepodległości pod estakadą.

Dla powyższych linii zostają uruchomione przystanki
w ciągu al. Wojska Polskiego:
W kierunku Katowic: CH JAGIELLOŃCZYCY i OKRZEI (tylko dla linii 39) oraz MIRECKIEGO i RAKOWSKA (dla linii 39 i linii podmiejskich)
W kierunku centrum: RAKOWSKA i MIRECKIEGO. Kolejnym przystankiem będzie ESTAKADA na al. Niepodległości.

Przepraszamy za utrudnienia.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).