Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

7. Festiwal DISCO DANCE w Olsztynie

04 lipca, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Już w najbliższą sobotę, 9 lipca 2016 r. na błoniach zamkowych w Olsztynie odbędzie się kolejna edycja imprezy skierowanej do fanów muzyki disco polo.

Podczas wydarzenia wszyscy chętni będą mogli bawić się przy najlepszych hitach aż szesnastu zespołów, wśród których wystąpią takie gwiazdy jak: Papa D. czy Pudzian Band.

Start imprezy planowany jest na godz. 17.00.

Bilety dostępne on-line na: www.biletynafestiwal.pl oraz w Restauracji Basteja przy ul. Zamkowej w Olsztynie.

Kontakt do organizatora: Norbert Pęczkowski, Norbi Sound, tel. 692 240 998
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).