Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

7 stycznia Urząd Nieczynny

04 stycznia, 2022
7 stycznia Urząd Nieczynny

logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
Informujemy, że na podstawie Zarządzenia Nr 141/2021 Wójta Gminy Olsztyn, dzień 7 stycznia 2022 roku (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w zamian za dzień świąteczny 1 stycznia 2022 roku przypadający w sobotę.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).