Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

AMBASADOR WŁOCH GRATULUJE ORGANIZATOROM VESPANIAŁEGO ZLOTU

17 czerwca, 2024
AMBASADOR WŁOCH GRATULUJE ORGANIZATOROM VESPANIAŁEGO ZLOTU
Vespy jadące ulicą
Luca Franchetti Pardo, Ambasador Włoch przesłał list z gratulacjami dotyczący VESPAniałego Zlotu do Piotra Tomczyka, Prezesa Zarządu Vespa Club Małopolska i Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn.

Ambasador Włoch wspomniał w współpracy między Polską, a Włochami w wielu dziedzinach. Wyraził radość, że VESPAniały Zlot, którego pomysłodawcą było Miasto i Gmina Olsztyn, odbywa się już po raz piąty na malowniczych terenach jury krakowsko-częstochowskiej.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).