Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW KOMPOSTUJĄCYCH BIOODPADY

11 stycznia, 2024
ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW KOMPOSTUJĄCYCH BIOODPADY
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
W związku z wytycznymi Ministerstwa Klimatu i Środowiska, zwracamy się z prośbą do mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie ankiety w sprawie szacunkowej ilości bioodpadów zgromadzonych w/w kompostownikach.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Dane zawarte w ankiecie będą wykorzystywane przez Urząd Miasta i Gminy Olsztyn przy obliczeniu osiągniętego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych zgodnie z art.3b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1469).

Wypełnioną ankietę należy złożyć w Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn lub wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mplatek@olsztyn-jurajski.pl w terminie do 29 luty 2024 r.
Ankieta w załączeniu.

LOGO PDF ANKIETA KOMPOSTOWNIK
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).