Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

ANKIETA DOT. BEZPŁATNEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ

11 maja, 2022
ANKIETA DOT. BEZPŁATNEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ
bus gminny

TO JUŻ OSTATNI MOMENT NA WYPEŁNIENIE ANKIETY!

Referat Urbanistyki, Transportu i Utrzymania Infrastruktury Miasta i Gminy Olsztyn zaprasza do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej funkcjonowania bezpłatnej komunikacji gminnej. Ankietę można wypełniać do 15 maja br. Ankietę można pobrać w urzędzie i wypełnić na papierze lub w formie online (link poniżej).

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety! Wyniki będą wykorzystane przez Miasto i Gminę Olsztyn m.in. do zwiększenia efektywności oraz udoskonalenia bezpłatnej komunikacji gminnej.

LINK DO ANKIETY ONLINE: https://forms.gle/ZWix9J6YrBLQk7Qd9
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).