Sobota, 28 stycznia 2023r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

ANKIETA KONSULTACYJNA PPJ

22 września, 2022
ANKIETA KONSULTACYJNA PPJ
logo ppj
Pragniemy po raz kolejny serdecznie Państwa poprosić o wsparcie w tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, chcąc poznać jak najlepiej Państwa potrzeby- naszych Mieszkańców, które chcielibyśmy wspomóc w realizacji w kolejnym okresie programowania.

Tym razem kierujemy do Państwa, pełnoletnich mieszkańców obszaru działania PPJ, ankietę konsultacyjną, w pełni anonimową, której uzupełnienie zajmie ok. 5 minut. Celem tej ankiety jest zebranie danych, które pomogą nam jak najlepiej przygotować Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2023-2027.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTdbZF69jdttE8zabBWRkoKuDVxPcRzDWFWFut-yqAFNZVLg/viewform
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).