Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

BALONOWE WIDOWISKO W OLSZTYNIE

25 lipca, 2022
BALONOWE WIDOWISKO W OLSZTYNIE
balony

W piątkowy wieczór 22 lipca na tle ruin zamku podziwialiśmy wspólny start najlepszych pilotów Balonowych Mistrzostw Polski 2022, koncert Cizzz Big Band, a na koniec nocne pokazy „świecenia” balonów.


Dziękujemy OSP Zrębice, OSP Przymiłowice, OSP Olsztyn, OSP Turów, OSP Biskupice k/Częstochowy, OSP Kusięta za pomoc i zaangażowanie!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).