Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

BEATA DĘBSKA NAJLEPSZĄ NAUCZYCIELKĄ W POWIECIE CZĘSTOCHOWSKIM

06 grudnia, 2023
BEATA DĘBSKA NAJLEPSZĄ NAUCZYCIELKĄ W POWIECIE CZĘSTOCHOWSKIM
kobieta w okularach
Beata Dębska, Nauczycielka języka polskiego ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie zwyciężyła Plebiscyt Edukacyjny „Dziennika Zachodniego”. Zaszczytny tytuł Najlepszej Nauczycielki w powiecie częstochowskim został przyznany pod koniec listopada.

Teraz rozgrywa się finał Plebiscytu Edukacyjnego na szczeblu wojewódzkim. Na Panią Beatę można zagłosować pod linkiem https://dziennikzachodni.pl/plebiscyt-edukacyjny-2023/pl/2003251

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).