Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

BEZPŁATNY AUTOBUS DO GALERII JURAJSKIEJ

31 marca, 2023
BEZPŁATNY AUTOBUS DO GALERII JURAJSKIEJ
plakat superbohaterka w kolorach
Już od 1 kwietnia z Olsztyna będzie można dojechać bezpłatnie do Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Autobus pojedzie przez Kusięta i Srocko.
Rozkład jazdy:
LOGO PDF Załącznik numer 1 GJ Olsztyn
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).