Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Brak dostępu do bankomatu w dniu 11.12.2021 r.

10 grudnia, 2021
Brak dostępu do bankomatu w dniu 11.12.2021 r.
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 11.12.2021 w godzinach 8:00 – 24:00, w związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez Urząd Gminy w Olsztynie, nie będzie dostępu do bankomatu PKO Banku Polskiego.
Przepraszamy za utrudnienia.

Najbliższe bankomaty dostępne 24h:

  • 42-200 Częstochowa, Al. Pokoju 9A
  • 42-216 Częstochowa, ul. Jagiellońska 1
  • 42-253 Janów, ul. Częstochowska 1Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).