Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Brzydkie Kaczątko – spektakl dla przedszkolaków

30 kwietnia, 2024
Brzydkie Kaczątko – spektakl dla przedszkolaków
W dniu 29 kwietnia 2024 r. dzieci z grup Pszczółek i Motylków miały przyjemność oglądania interpretacji baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu młodych aktorów z grupy „Przyjaciele” w reżyserii pani Anny Nabiałek. Aktorzy przenieśli młodych odbiorców w niezwykły świat, świat teatru.

Znana wszystkim dzieciom bajka porusza bardzo ważny temat odmienności. Inny – nie znaczy gorszy! Różnimy się od siebie, każdy z nas jest wyjątkowy i to jest piękne! I z takim przesłaniem, wracaliśmy w dniu dzisiejszym do przedszkola.

Dyrekcja, Nauczyciele i Dzieci z Gminnego Przedszkola serdecznie GRATULUJĄ pięknego występu, wspaniałej gry aktorskiej i doskonałego wyrażenia swoich emocji i uczuć na deskach „małego” teatru oraz odwagi scenicznej młodym aktorom, którzy w większości są naszymi absolwentami, a także dwóm dzielnym obecnym wychowankom z grup starszych Marysi i Alicji oraz Pani Reżyser, życząc wszystkim sukcesów na deskach największych teatrów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom, Pani Annie Nabiałek oraz Pani Edycie Śliwczyńskiej, Dyrektor GOK-u w Olsztynie, za możliwość uczestniczenia w tak niesamowitym spektaklu.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).