Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

CHÓR AKORD ZE ZŁOTĄ ODZNAKĄ HONOROWĄ

29 kwietnia, 2024
CHÓR AKORD ZE ZŁOTĄ ODZNAKĄ HONOROWĄ
chór podczas wystepu

25 kwietnia w Częstochowie odbył się XI Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, na którym olsztyńskie koło reprezentowali Bernadetta Niemczyk oraz Tomasz Szuster.

Nową przewodniczącą częstochowskiego koła została Barbara Pasieka, Bernadetta Niemczyk została wybrana na członka zarządu.

Chór Akord w uznaniu wybitnych zasług dla związku został uhonorowany Złotą Odznaką Honorową. Gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).