Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

CZEK NA DROGĘ I BASEN

06 czerwca, 2022
CZEK NA DROGĘ I BASEN
grupa osób z czekami
W piątek, 3 czerwca 2022 r., w Janowie, Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn otrzymał symboliczne czeki łącznej wartości ponad 16 mln zł z Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład.

Symbolicznego wręczenia czeków dokonali Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Lidia Burzyńska, Poseł na Sejm RP i Mariusz Trepka oraz poseł na Sejm RP, Szymon Giżyński, Sekretarz Stanu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dzięki dofinansowaniu planujemy budowę dróg łączących centrum Olsztyna z nowym osiedlem oraz rozpoczniemy pierwszy etap budowy basenu.
KK
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).