Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. | Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
Pokaż menu

Dragoni reprezentantami Polski

28 kwietnia, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Sześciu zawodników Klubu Sportowego Dragon: Paula Piotrowska , Oliwia Lenczner,  Martyna Biernacka, Patryk Bejm,  Krzysztof Wąchała oraz Łukasz Krzemiński wyjechali  na Mistrzostwa Europy do Finlandii.

Decyzją trenerów reprezentacji Polskiej zawodnicy zostali powołani do reprezentowania naszego Kraju w Taekwon-do ITF. Przed wyjazdem do finlandzkiego Tampere wzięli udział w zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Zawody w Finlandii odbywają  się w dniach 28 kwietnia – 1 maja. Dragoni wezmą udział w walkach indywidualnych i drużynowych,  układach indywidualnych i drużynowych ,technikach specjalnych i testach siły.

Pierwszy raz w historii klubu aż sześciu Dragonów zostało powołanych do kadry. Pokazuje to wysoki poziom  klubu,  zaangażowanie podczas treningów, wysoki poziom szkolenia. Zachęcamy do oglądania ME online i trzymania kciuków za naszych reprezentantów.
 
 

 

M.Bejm KS Dragon
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).