Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski 2025 – Strzelce Opolskie
23 czerwca, 2025


W dniach 13–15 czerwca 2025 roku w Strzelcach Opolskich odbyły się Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski w badmintonie – prestiżowa impreza, w której rywalizowały reprezentacje wszystkich województw.
Wśród śląskiej ekipy znalazło się także aż pięciu wspaniałych reprezentantów ULKS „LOTKA” Gmina Olsztyn, którzy z dumą i determinacją o jak najlepszy wynik dla naszego regionu …”
Źródło: Urząd Gminy Olsztyn











