Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

DWA MEDALE DLA MATEUSZA MICHALIKA

07 listopada, 2023
DWA MEDALE DLA MATEUSZA MICHALIKA
chłopcy na podium
Mateusz Michalik to prawdziwy mistrz. Zdobył dwa medale Mistrzostw Polskiego Związku Badmintona.

W dniach 3-5 listopada 2023 roku, Częstochowa stała się areną niezwykłych zmagań w badmintonie. Mateusz Michalik wraz z partnerem, Szymonem Gwiazdą z UKS Korona Pabianice, stanęli na najwyższym stopniu podium w grze podwójnej chłopców, zdobywając złoty medal. Ich wspólny wysiłek i niesamowita determinacja przyniosły im triumf, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo!
Zawodnik zdobył także brązowy medal w grze pojedynczej chłopców. To niezwykły sukces, który dowodzi, że jego pasja i ciężka praca naprawdę się opłacają!
Nasz Klub ULKS „LOTKA” Gmina Olsztyn jest dumny patrząc na osiągnięcia Mateusza, ale również na utalentowaną drużynę reprezentacyjną, która wspierała go w tych zmaganiach. Oprócz Mateusza Michalika, w drużynie znaleźli się także utalentowani sportowcy: Klara Siadlak, Mateusz Czajkowski, Oliwia Jagoda i Kamila Śledź, którzy nie stanęli na podium ale zawsze przyczyniają się do sukcesów Klubu.
Gratulujemy Mateuszowi Michalikowi niezwykłych osiągnięć! To zasługa nie tylko jego indywidualnego talentu, ale także wsparcia Rodziny, całej drużyny, trenerów i wszystkich, którzy kibicowali i wspierali go w trudnych chwilach.
Dziękujemy również pozostałym reprezentantom Klubu, sponsorom, sympatykom oraz Władzom Miasta i Gminy Olsztyn za okazane wsparcie i serce, które wkładają w rozwijanie tej wspaniałej dyscypliny jaką jest BADMINTON. Nie można zapomnieć o całym sztabie trenerskim z OSSM w Bieruniu, którzy przygotowali Mateusza do tak wspaniałej formy. Dzięki nim ten sportowy sukces jest możliwy!
ULKS LOTKA
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).