Wtorek, 25 stycznia 2022r. | Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry
Pokaż menu

DZIAŁKA DO ZAMIANY

30 listopada, 2021
DZIAŁKA DO ZAMIANY
logo zamek amonit
Podaje się do publicznej wiadomości, że przeznaczona jest do zamiany:
Działka nr 449/1 o pow. 0,3654 ha położona w Olsztynie, stanowiąca własność Gminy Olsztyn.
Wartość ww. działki wynosi 27.600,00 zł.
oraz
Działki nr: 45/2 o powierzchni 0,1751 ha oraz 46/2 o powierzchni 0,1497 ha, położone w Olsztynie, stanowiące własność PGL Lasów Państwowych
Wartość ww. działek 27.900,00 zł.
Ww. nieruchomości będą podlegały zamianie.

Szczegółowe informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy w Olsztynie pok. nr 19. tel. (034) 3285-076 wew. 33.

LOGO PDFWykaz Olsztyn – Lasy Państwowe
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).