Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

DZIEŃ KOBIET KAL

07 marca, 2023
DZIEŃ KOBIET KAL
grupa osób z kwiatami
Wczoraj, 6 marca 2023 r. Klub Aktywności Lokalnej zorganizował spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Małgorzata Haładyj, Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Monika Kosielak, Radna Powiatu Częstochowskiego, Danuta Tomza, Radna Powiatu Częstochowskiego, Grażyna Elmanowska Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Olsztynie, Irena Pluta Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Grażyna Bednarek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Turowie i Anna Nocuń, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.
Klub Aktywności Lokalnej serdecznie dziękuje pracownikom GOK-u za pomoc w przygotowaniu spotkania.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).