Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Dzień Otwarty w Drugim Urzędzie Skarbowym w Częstochowie

13 kwietnia, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie zaprasza mieszkańców dnia 16 kwietnia 2016 r. w godzinach od 9:00 do 13:00 do siedziby Drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie na organizowany w tym dniu "DZIEŃ OTWARTY". Będzie można złożyć zeznanie podatkowe, uzyskać informacje dotyczące przesyłania e-deklaracji, pracownicy urzędu będą służyć pomocą w elektronicznym wypełnianiu i przesyłaniu zeznań podatkowych, jak również będzie można uzyskać informacje w zakresie innych podatków, zaktualizować dane rejestracyjne. Kasy będą czynne w godzinach od 9:00 do 13:00.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).