Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Dzień Seniora 2022

28 listopada, 2022
Dzień Seniora 2022
grupa seniorów

19 listopada 2022 r. w strażnicy OSP Olsztyn odbyły się uroczystości z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora zorganizowane przez Zarząd Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Zaproszonych gości powitała Bernadetta Niemczyk, Prezes Zarządu KERiI. Seniorzy gościli m. in.: Ryszarda Majera, Senatora RP, Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Janusza Koniecznego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Olsztynie, Włodzimierza Nabiałka, Przewodniczącego Wspólnoty Gruntowej Olsztyna, Grażynę Bednarek, Dyrektorkę Szkoły Podstawowej w Olsztynie, Bożenę Klechę, Dyrektorkę Gminnego Przedszkola w Olsztynie, Barbarę Starostecką, Przewodniczącą Klubu Aktywności Lokalnej.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Akord przy akompaniamencie nowego akordeonisty Bronisława Trejtowicza. Na scenie zaprezentowali się również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie oraz dzieci z Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Było bardzo uroczyście i wzruszająco.

Naszym Seniorom składamy życzenia zdrowia i wielu lat wypełnionych radością, szacunkiem i życzliwością. Niech dojrzały wiek będzie czasem aktywnym, pełnym pasji i rozwijania zainteresowań oraz realizacji dotąd niespełnionych marzeń.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).