Czwartek, 18 kwietnia 2024r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH NA TERENIE GMINY OLSZTYN

21 marca, 2023
DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH NA TERENIE GMINY OLSZTYN
logo zamek amonit
Informujemy, że przeznacza się do dzierżawy nieruchomości rolne położone w miejscowościach: Biskupice, Przymiłowice i Olsztyn.

Więcej informacji: Urząd Miasta i Gminy Olsztyn, tel.(034)3285-076 w. 33.

LOGO PDF 07_Ogłoszenie_Dzirżawa nieruchomości gminnych – 2023_VII
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).