Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI W GMINIE OLSZTYN

07 października, 2022
DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI W GMINIE OLSZTYN
logo zamek amonit
Informujemy, że przeznacza się do dzierżawy nieruchomości położone w miejscowościach: Biskupice, Bukowno, Kusięta, Olsztyn, Przymiłowice, Turów, Zrębice I.

Więcej informacji: Urząd Miasta i Gminy Olsztyn, tel.(034)3285-076 w. 33.

LOGO EXCEL Wykaz – dzierżawy 2022 – dużo działek
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).