Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

EKOGROSZEK NA SPRZEDAŻ

21 kwietnia, 2023
EKOGROSZEK NA SPRZEDAŻ
węgiel

Miasto i Gmina Olsztyn informuje, że w ramach zakupu preferencyjnego paliwa stałego posiada na sprzedaż ekogroszek (węgiel polski z Węglokoksu Kraj S.A.). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Olsztyn.
Tel. 34 3285 076 wew. 23.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).