Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Ferie na sportowo

12 lutego, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza dzieci i młodzież do Hali Sportowej podczas ferii zimowych. Zajęcia będą prowadzone w dni powszednie w godzinach od 9.00 – 12.00.

Zapraszamy również na lodowisko, które w  godz. od 10.00 do 13.00 wraz z wypożyczalnią łyżew, dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Olsztyn będzie bezpłatne.
 
Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2249
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).