Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Festyn rodzinny w Biskupicach

22 września, 2021
Festyn rodzinny w Biskupicach
plakat festyn kgw biskupice
Koło Gospodyń Wiejskich w Biskupicach serdecznie zaprasza mieszkańców Biskupic i Biskupic Nowych na Festyn Rodzinny który odbędzie się na terenie Remizy OSP w Biskupicach w niedzielę 26.09.2021 od godziny 14:00.

Podczas festynu będzie możliwe przyjęcie jednodawkowej szczepionki przeciwko COVID-19, pokaz i szkolenie z udzielania Pierwszej Pomocy, zawody sportowe z nagrodami oraz wiele innych atrakcji, również dla amatorów swojskiego jedzenia.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).