Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

GŁOSUJ NA JUROMANIĘ

25 października, 2021
GŁOSUJ NA JUROMANIĘ

Ruszyło głosowanie internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski 2021.

Kandydatem zgłoszonym do tego etapu jest JUROMANIA – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Głosowanie trwa od 20 października do 3 listopada 2021 i odbywa się za pośrednictwem strony

https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2021

Głos można oddawać co 24 godziny. Po oddaniu głosu, po upływie 24 godzin następuje reset danych IP urządzenia, z którego został oddany głos, co oznacza, że można z niego ponownie oddać głos na wybrany produkt turystyczny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu oraz o rozpropagowanie informacji na ten temat.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).