Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Iwoną Herbuś

15 listopada, 2022
Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Iwoną Herbuś

Autorka powieści „INNY Świat. KIM JESTEM” i poradnika „NIC Z CZEGOŚ czyli OBUDŹMY SIĘ, NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO”.

Pisanie to jedna z jej pasji. Prócz tego tworzy abstrakcyjne i niepowtarzalne obrazy metodą acrylic pouring. Posiada tytuł doktora nauk społecznych i prowadzi zajęcia na uczelniach. Jest także przedsiębiorczynią i aktywnie angażuje się w prawa kobiet. Obowiązkowym elementem pisania książek dla autorki jest muzyka w tle (zazwyczaj rock lub metal).

Książka „Inny świat. Kim jestem” – to powieść zawierająca elementy fantastyki i sensacji z widocznym wątkiem psychologicznym. A wszystko to okraszone jest szczyptą humoru. Głównym atutem książki są nie tylko liczne tajemnice i zwroty akcji, ale też niezwykle wyraziste i ciekawe postacie. Na szczególną uwagę zasługuje również główna bohaterka, która jest bardzo mądrą i silną kobietą. Książka wyróżnia się zdecydowanie na tle innych współczesnych powieści. „Inny świat. Kim jestem” z jednej strony przenosi nas w zupełnie inny świat, a z drugiej strony pokazuje obraz Ziemi i ludzi oraz tego, jakie realia nas otaczają.

Zapraszamy 25 listopada, godzina 17:00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wstęp wolny!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).