Niedziela, 3 grudnia 2023r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Gminne zawody strażackie w Olsztynie

22 czerwca, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W niedzielę, 26 czerwca br. od godz. 16.00 na olsztyńskim stadionie przy ul. Zielonej 66, odbędą się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Olsztyn.

W zawodach mogą brać udział druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Olsztyn, którzy ukończyli 18 lat oraz warunkowo 16-17-latkowie z wyjątkiem motopompisty i dowódcy sekcji.

Rozgrywki odbędą się w dwóch konkurencjach – w grupie „A” męskie drużyny pożarnicze:

1. sztafeta z przeszkodami na 50 m (6 sekcji x 7 zawodników + 1 rezerwowy),
2. ćwiczenia bojowe (6 sekcji x 8 zawodników + 1 rezerwowy).

Zapraszają: Tomasz Kucharski, Wójt Gminy Olsztyn, Prezes Zarządu Gminnego OSP oraz Jan Jeleń, Komendant Gminny OSP w Olsztynie.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).