Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

GOPS nieczynny 7 stycznia

04 stycznia, 2022
GOPS nieczynny 7 stycznia

logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
Informujemy, że na podstawie Zarządzenia Nr GOPS.021.14.2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie, dzień 7 stycznia 2022 roku (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Olsztynie w zamian za dzień świąteczny 1 stycznia 2022 roku, przypadający w sobotę.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).