Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

GRAMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

18 stycznia, 2023
GRAMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
logo WOŚP

Miasto i Gmina Olsztyn, jak co roku angażuje się w akcję Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku spróbujemy wygrać z sepsą! Zbieramy dla małych i dużych!

♥ W wielu sklepach i restauracjach na naszym terenie możecie już wrzucić pieniądze do sztabowych puszek stacjonarnych. 29 stycznia 2023 r. na naszym terenie będzie kwestowało wielu wolontariuszy z olsztyńskiego sztabu.
♥ Stowarzyszenie Sportowe Słońca Jury, jak co roku przebiegnie całą gminę z puszkami (szczegóły, trasy i godziny wkrótce).
♥ Biuro Turystyczne Włóczykije zorganizuje wycieczki po zamku.
♥ Włóczykije prowadzą już na swoim fanpage’u Facebook licytacje, są perełki!
♥ W Kusiętach odbędzie się MORSOWANIE organizowane przez Mariusza Żołędziewskiego, Dyrektora SP w Kusiętach i Marcina Pocha, Radnego Rady Miejskiej w Olsztynie (szczegóły wkrótce).
♥ Odbędzie się również ognisko, gdzie będzie można się ogrzać i zrelaksować – plac zabaw pod zamkiem.

I wszystkie te atrakcje jedynie po wrzuceniu pieniędzy do puszek!

♥ Nasz sztab posiada również wirtualną eskarbonkę! Możesz wspierać nawet bez wychodzenia z domu!
https://eskarbonka.wosp.org.pl/lqa2ly
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).