Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

GRATULACJE DLA ZDOLNYCH PRZEDSZKOLAKÓW

26 lutego, 2024
GRATULACJE DLA ZDOLNYCH PRZEDSZKOLAKÓW
dzieci z pluszowymi owieczkami
Dzisiaj Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn odwiedził Gminne Przedszkole, aby pogratulować przedszkolakom z grupy „Wesołe Nutki”, które zajęły pierwsze miejsce w prestiżowych „Jasełkach Wręczyckich 2024”.

Burmistrz wręczył dzieciakom olsztyńskie owieczki, które będą je wspierały w dalszym rozwoju aktorskim.
Gratulacje również dla Iwony Wilk-Karaśkiewicz, Dyrektor Gminnego Przedszkola w Olsztynie i pań: Anny Kondys, Eweliny Nabiałek i Teresy Ptak, które przygotowały grupę.
Życzymy dalszych sukcesów!

Fot. K. Kubat
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).