Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Halowy turniej piłki nożnej w Olsztynie

05 grudnia, 2022
Halowy turniej piłki nożnej w Olsztynie

W dniu 03.12.2022 r. na hali sportowej w Olsztynie odbył się Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego dla młodych adeptów futbolu z rocznika 2010 i młodszych.

W turnieju uczestniczyło sześć drużyn a klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco:
1. Lot Konopiska
2. UKS Raków Częstochowa
3. Ajax Częstochowa
4. Victoria Częstochowa
5. Sokół Olsztyn
6. Sportowa Częstochowa

Wszystkim Zawodnikom i Trenerom gratulujemy sportowej postawy życząc jak najlepszych wyników w dalszej karierze sportowej.
Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów, działaczy i rodziców zawodników GLKS Sokół Olsztyn.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).