Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

I Mondioring w Olsztynie

02 czerwca, 2016
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

Polski Związek Miłośników Psa Użytkowego zaprasza na mondioring - czyli trening z psami połączony z wykładami - Olsztyn, 11 czerwca godz. 9.00, teren leśny przed halą sportową.
 
W programie 95% praktyki i 5% teorii, w tym: praca psów służbowych i psów sportowych, szkolenie psów młodych i dorosłych, przejście na ubranie i dostosowanie do taktyki, wzmocnienie psychiczne psów służbowych, pokaz sprzętu fdo sportów ringowych i pracy służbowej. Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).