Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

I Piknik Rodzinny w Przymiłowicach

10 czerwca, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Ochotnicza Straż Pożarna w Przymiłowicach, Sołtys Przymiłowic oraz Gminne Przedszkole w Olsztynie Oddział w Przymiłowicach, serdecznie zapraszają miłośników dobrej zabawy na I Piknik Rodzinny w Przymiłowicach -  11 czerwca 2016 r. na godz. 17.00.
 
W programie m.in.: występy artystyczne, zabawy dla dzieci, strażacki pokaz ratownictwa, pokaz sztucznych ogni i wiele innych atrakcji.
 
Zaplanowano także zabawę fantową (do wygrania m.in. rowery, dywany, fotelik samochodowy dla dzieci, sprzęt AGD, zestaw przyrządów do grilla, masaż relaksacyjny, talony rabatowe i wiele innych ciekawych i wartościowych nagród). Od godz. 20.00 organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną.
 
Wstęp wolny!
 Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).