Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

II miejsce dla Mateusza Michalika

25 stycznia, 2022
II miejsce dla Mateusza Michalika
zawodnicy na podium
W miniony weekend 21-23.01.2022 r., zakończyła się rywalizacja w ramach Otwartego Grand Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych, Młodzików Młodszych w Imielinie. W turnieju wzięło udział 166 uczestników! Nasz Klub reprezentowali: Mateusz Michalik, Mateusz Czajkowski, Natalia Staniec, Oliwia Jagoda. Najlepszy wynik uzyskał Mateusz Michalik zajmując II miejsce w grze pojedynczej kategoria U-13. Pozostali reprezentanci uplasowali się na lokatach 9-16. Serdecznie gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).