Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

II PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW

29 września, 2022
II PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW
grupa kobiet z kgw
W piątek, 23 września 2022 r. we Mstowie odbył się II Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów.

Wśród seniorów znaleźli się również przedstawicie olsztyńskiego Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów, którzy jak zwykle brawurowo wykonali swój repertuar.
W spotkaniu uczestniczyli Lidia Burzyńska, Poseł na Sejm RP, wójtowie i przedstawiciele Ośrodków Kultury z gmin Olsztyn, Mstów, Janów i Poczesna, a także Prezes Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Częstochowie, Irena Pianka.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).