Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

III MARSZOBIEG TERENOWY POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ W OLSZTYNIE

17 października, 2022
III MARSZOBIEG TERENOWY POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ W OLSZTYNIE
grupa dzieci na podium
15 października Politechnika Częstochowska zorganizowała w Olsztynie Marszobieg Terenowy.

Przybyłych uczestników przywitali Prorektor Politechniki Częstochowskiej, prof. Maciej Mrowiec oraz Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski.
Impreza miała charakter rodzinny. Odbyły się konkurencje biegowe dla dzieci w dwóch grupach wiekowych, biegi dla dorosłych na 5 i 10 km oraz Marsz Nordic Walking.
Biuro zawodów oraz wręczenie nagród zostało zorganizowane na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Wyniki dostępne na https://dostartu.pl/iii-marszobieg-terenowy-politechniki-czestochowskiej-cc8097?fbclid=IwAR39aCpJzjjUvoC3u-XC5rK9elUampCq8xC5uzAG7GKRjQSTUa8PTKoyZhs
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).