Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

INFORMACJA PROJEKT „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”

26 maja, 2023
INFORMACJA PROJEKT „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”
logo zamek amonit
Mieszkańcy biorący udział w projekcie „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”, którzy będą mieli zamontowaną instalacje fotowoltaiczną zobowiązani są do złożenia oświadczenie o sposobie rozliczania wyprodukowanej energii wg. starych zasad „net-metering”. Oświadczenie należy złożyć osobiście do TAURON SPRZEDAŻ w Częstochowie przy ul. Mirowskiej 24. Oświadczenie jest dostępne pod linkiem lub w urzędzie gminy w biurze obsługi klienta.Link do oświadczenia
https://www.tauron.pl/dla-domu/parasolowa

LOGO PDF oswiadczenie-klienta-o-zawarciu-umowy-na-zakup-montaz-dofinansowanie-mikroinsalacji-1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).