Wtorek, 27 września 2022r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

JUROMANIA Z NAGRODAMI

29 listopada, 2021
JUROMANIA Z NAGRODAMI
juromania 2020
Niezmiernie miło nam poinformować o wynikach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2021 przyznawany przez Polską Organizacje Turystyczną.

Juromania – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej została doceniona zarówno przez Kapitułę wybierającą Najlepsze Produkty Turystyczne Polskiej Organizacji Turystycznej w 2021 roku jak i przez samych internatów.

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2021 roku przyznano Juromanii – Świętu Jury Krakowsko-Częstochowskiej

oraz

Certyfikat Internautów przyznano Juromanii – Świętu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).