Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Już jutro speedway z lotką

08 marca, 2023
Już jutro speedway z lotką
plakat z napisem speedway z lotką
Speedway z lotką! – to możliwość zobaczenia tego jak Lwy żużlowcy Włókniarza Częstochowa radzą sobie w zyskującej ogromną popularność dyscyplinie sportowej (szczególnie w Danii!), jaką jest badminton. W naszym regionie jednym z klubów propagujących ten sport jest ULKS „Lotka” Gmina Olsztyn, który poprowadzi wspomniane zajęcia, organizując trening w debla.

Wydarzenie odbędzie się 9 marca (czwartek) w Hali Sportowej GOSiR w Olsztynie (k. Częstochowy) przy ulicy Zielonej 68 w godzinach 16:00 – 18:00. Dla kibiców przewidziany jest wstęp wolny, do zobaczenia!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).