Poniedziałek, 8 sierpnia 2022r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Kamila i Grzegorz Ulrich ze Zrębic laureatami ogólnopolskiego konkursu

04 lipca, 2022
Kamila i Grzegorz Ulrich ze Zrębic laureatami ogólnopolskiego konkursu
wręczenie nagród

30 czerwca 2022 r. w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta gala finałowa wojewódzkiego etapu XIX Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wyróżniono i nagrodzono 6 najbezpieczniejszych gospodarstw rolnych z terenu województwa śląskiego.

Wśród laureatów znaleźli się mieszkańcy gminy Olsztyn. Kamila i Grzegorz Ulrich ze Zrębic zdobyli wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesu!

Prowadzone przez nich gospodarstwo zostało poddane przez komisję konkursową profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy.

Patronat ogólnopolski nad konkursem objął Prezydent RP Andrzej Duda. Wydarzenie było zorganizowane przy współudziale Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).