Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Kody do Empik Go na wrzesień dostępne w Bibliotece

02 września, 2022
Kody do Empik Go na wrzesień dostępne w Bibliotece
Aby uzyskać 30 dniowy bezpłatny kod dostępu do serwisu Empik Go, wystarczy:

1. Być zarejestrowanym czytelnikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.
2. Odebrać kod w naszej bibliotece lub wysłać e-mail z prośbą o kod do Empik Go na adres: gbp@olsztyn-jurajski.pl (podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.
3. Wejść na stronę empik.com/go/biblioteki/kod
4. Wpisać kod otrzymany z biblioteki.
5. Pobrać bezpłatną aplikację Empik Go
6. Zalogować się lub zarejestrować w Empik Go
7. Czytać i słuchać przez 30 dni od momentu aktywacji kodu.

Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin korzystania z Empik Go: www.empik.com/regulamin

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).