Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

KOLĘDY POSPIESZALSKICH W OLSZTYNIE

07 grudnia, 2023
KOLĘDY POSPIESZALSKICH W OLSZTYNIE
grupa ludzi z instrumentami
Serdecznie zapraszamy na koncert pt. „Kolędy Pospieszalskich”, który odbędzie się 16 grudnia 2023 r. o godzinie 17.00 na hali sportowej przy ul. Zielonej 68 w Olsztynie.

Na koncert można będzie dostać się wyłącznie okazując wejściówkę. Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 8 grudnia 2023 r. do 15.12.2023 r. lub do wyczerpania się puli w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn oraz w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
Jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 wejściówek.

Liczący kilkunastu wykonawców rodzinny zespół Pospieszalskich na przełomie 2015 i 2016 roku zagrał trasę 18 koncertów – cztery spośród nich odbyły się za granicą. Wszędzie towarzyszyły im komplety widzów niezależnie czy koncert był biletowany (2 komplety widzów w filharmonii w Szczecinie, pełna sala Palladium w Warszawie) czy też nie (kościoły, mieszczące często ponad 2 tysiące osób).

Filar zespołu stanowią bracia Mateusz, Marcin i Jan Pospieszalscy. Zespół liczy 15 osób o tym samym nazwisku, są to dwa okolenia muzyków, którzy na co dzień współpracują z takimi artystami, jak Michał Urbaniak, Voo Voo, 2TM,23, Zakopower, Arka Noego, New Life M, Raz Dwa Trzy, Anna Maria Jopek, Adam Strug, Daga Dana, Janusz Prusinowski Trio, Wojciech Mazolewski itp.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).