Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Kolejna debata o bezpieczeństwie

12 lutego, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Komendant Komisariatu Policji w Olsztynie asp. szt. Grzegorz Szatan oraz wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski  zapraszają mieszkańców Gminy Olsztyn na debatę społeczną w zakresie założeń krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce, która odbędzie się w środę, 17 lutego 2016 roku o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu, które służyć  będzie utworzeniu tzw. mapy zagrożeń bezpieczeństwa, czyli narzędzia dedykowanego społecznościom lokalnym oraz instytucjom współodpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Szczegółowe informacje nt. debaty znajdują się w poniższym załączniku.

 

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2248
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).