Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

KOLEJNE MEDALE DLA LOTKI

06 kwietnia, 2023
KOLEJNE MEDALE DLA LOTKI
logo lotki z paletka
W dniach 31.03 – 03.04.2023 r., zawodnicy LOTKI rywalizowali na najbardziej prestiżowym Turnieju w sezonie SUPER GRAND PRIX MŁODZIKÓW U-15 oraz w V MEMORIALE im. STEFANA PAWLUKIEWICZA MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH W BADMINTONIE. Klub reprezentowali: zawodnicy – Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Klara Siadlak, Natalia Staniec, Kamila Śledź, Maja Pruszyńska, Mateusz Michalik; trenerzy i opiekunowie – Justyna Herman, Tomasz Jackowski, Tadeusz Michalik.

Mateusz Michalik wywalczył srebrny medal w grze mieszanej w parze z Julia Piaskowską UKS Sokół Ropczyce – SUPER GRAND PRIX MŁODZIKÓW U-15

Klara Siadlak wywalczyła dwa złote medale w kategorii U-13 w grze pojedynczej i w grze podwójnej z partnerką Nikol Misiążek UMKS Junis Szczucin – KRAJOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW MŁODSZYCH U-13

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).