Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA DLA TRANSPORTU KOLEJOWEGO

31 sierpnia, 2023
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA DLA TRANSPORTU KOLEJOWEGO
PKP logo
POLREGIO Świętokrzyski Zakład w Kielcach uprzejmie informuje, że od 4 – 17.09.2023 r. na odcinku Turów – Częstochowa, zostanie wprowadzona Zastępcza Komunikacja Autobusowa (ZKA). Przyczyną wprowadzenia Zastępczej Komunikacji Autobusowej przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP PLK są prace modernizacyjne infrastruktury kolejowej na odcinku Turów – Częstochowa.Więcej szczegółowych informacji na:
https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/informacje/autobusowa-komunikacja-zastepcza-4-17-wrzesien-2023-r-turow-czestochowa/

Rozkłady jazdy:
https://polregio.pl/pl/rozklad-jazdy-i-mapa-polaczen/rozklad-jazdy/
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).