Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI

26 maja, 2023
KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI
wieża eiffla
28 maja, w niedzielę o godz. 16.00, na Rynku w Olsztynie odbędzie się wyjątkowy koncert dedykowany wszystkim mamom. Najpiękniejsze francuskie piosenki wykona Beata Marczewska z towarzyszeniem pianisty Grzegorza Sieradzkiego i akordeonisty Michała Kubarskiego.

W programie także występ Chóru Akord z Olsztyna oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu na tradycyjne ozdoby bibułkowe „Kwiaty 2023”.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).