Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Konferencja na rzecz bezpieczeństwa publicznego

10 czerwca, 2022
Konferencja na rzecz bezpieczeństwa publicznego
burmistrz na konferencji policji

8 czerwca w Centrum Szkolenia Policji Legionowie odbyła się konferencja naukowa pn. Aktywizacja społeczeństw lokalnych na rzecz bezpieczeństwa publicznego – Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa organizowana przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to kanał interaktywnej wymiany informacji pomiędzy społeczeństwem a Policją, który funkcjonuje już od 6 lat.
W swoim wystąpieniu Tomasz Kucharski, burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn zaprezentował konkretne działania samorządu na rzecz eliminacji zagrożeń naniesionych na Mapę oraz przykłady bardzo dobrej współpracy z lokalną Policją.

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

foto: Piotr Maciejczak BKS KGP
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).